Specialus pasiūlymas įmonėms!

Advokatas Darius Ališauskas siūlo jums sudaryti ilgalaikę teisinių paslaugų teikimo sutartį. Tokia paslauga naudinga daugeliui įmonių – PĮ, UAB ir kt., kurios savo veikloje susiduria su įvairiomis teisinėmis problemomis – skolų išieškojimo, įmonių veiklos, darbo, wordpressrootistracinių teisinių santykių srityse, tačiau neturi juristo etato – joms neapsimoka įdarbinti įmonėje teisininką, mokėti jo kvalifikaciją atitinkančią nemažą algą.
Sudarius teisinių paslaugų teikimo sutartį, už susitartą kainą gausite visą reikiamą teisinę pagalbą, įskaitant ir sutarčių ruošimą, ir atstovavimą teismuose. Tai jums kainuos žymiai mažiau, negu samdyti darbuotoją, kadangi nereikės mokėti fizinių asmenų pajamų, socialinio draudimo mokesčių, kitų išlaidų, susijusiu su darbo sutarties sudarymu, darbuotojo išlaikymu. Patogi tokios sutarties nutraukimo tvarka, nėra išeitinių kompensacijų ir įvairių kitų suvaržymų.
Kodėl verta tartis su advokatu, o ne šiaip asmeniu, turinčiu teisininko diplomą? Tik advokatas gali suteikti kokybišką teisinę pagalbą, kadangi atitinka kriterijus, numatytus Lietuvos advokatūros įstatyme, t.y.:

turi aukštąjį teisinį išsilavinimą,
atitinkamą darbo stažą,
yra nepriekaištingos reputacijos (tai reiškia, kad nėra teistas, laikosi advokatų profesinės etikos reikalavimų, nebuvo atleistas iš teisėjų, notarų, advokatų, prokurorų ar teisėsaugos institucijų už profesinės veiklos pažeidimus),
yra išlaikęs advokato egzaminus,
yra apdraudęs savo civilinę atsakomybę,
turi teisę atstovauti klientui teisme.

Čia galite susipažinti su Lietuvos Advokatų Tarybos rekomenduojama (tačiau keičiama šalių susitarimu) teisinių paslaugų teikimo sutartimi.

O kuo rizikuojate, kreipdamiesi į nežinomą teisinių paslaugų firmą, galite paskaityti šiame įdomiame “Lietuvos Ryto” straipsnelyje “Vagišiaus grobis – Baudžiamasis kodeksas”.